Mutlu Soğutma - Mustan Bülbül

Alarko Carrier 2001 yılından bu yana Toshiba VRF sistemlerini ve 2005 yılından itibaren de yüksek teknoloji ürünü bireysel klimalarını Türkiye pazarına sunuyor. Mutlu Soğutma İklimlendirme sektörünün lider markası Toshiba bayisi olarak Isparta ilinin Merkez ilçesinde hizmet vermektedir.
Inverter teknolojisinin mucidi Toshiba 2001 yılından itibaren Alarko Carrier güvencesi ve deneyimiyle Türkiye pazarında yer almaya başladı. Aynı yıl yeni kuşak VRF sistemi Modular Multi’yi piyasaya sundu. 2002 yılında Super Multi-i VRF, 2005 yılında dijital inverterli Super Modular Multi VRF ve 2015 yılında ise VRF SMMS e serisini Avrupa ile aynı anda Türkiye’de satışa çıkardı.

Mutlu Soğutma, geçmişten günümüze kalitesi ve profesyonelliği ile günlük hayatı daha kolay hale getirmeye devam eden Toshiba ürün gruplarına Isparta ilinde en iyi satış hizmeti sunan bayi olma vizyonu ile hareket etmektedir. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetinizin daimi olmasını sağlayıp, yenilikleri size en kısa sürede ulaştırmaktır.

Sizleri tanımak, ihtiyaçlarınızı anlamak, en doğru tercihleri yapmanıza yardımcı olmak için yeni ürünlerimizi sergilediğimiz Isparta, Merkez ilçesindeki mağazamıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz.