Mutlu Soğutma - Mustan Bülbül

Bu sitenin tasarımı ve kullanım hakkı, Alarko-Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye (ACST) aittir ve onun tarafından işletilmektedir. İçerdiği malzemeler tamamen ya da kısmen, Alarko-Carrier, Carrier ve temsilcisi olduğumuz şirket kaynaklarından sağlanmaktadır. Yabancı kaynaklı malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından, şirketimizin ürettiği malzemeler ise 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun 4630 Sayılı yasayla değiştirilen (2000) Ek 4. maddesi kapsamında korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. İzin verilenler dışındaki malzemeler başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz. Ancak, izin verilen malzemeleri telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla indirebilirsiniz.

ACST, web sitesi içeriğinde, tasarımında, erişiminde haber vermeksizin değişiklik ve/veya kısıtlama yapma hakkını saklı tutar. ACST herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kısıtlayabilir veya kaldırabilir. Alarko Carrier ve diğer temsilcisi olduğumuz şirketlere ait yazı, fotoğraf, grafik, ses ve video malzemeleri, herhangi bir ortamda basılamaz, yayımlanamaz, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılamaz. Şirketimiz, bu tür kaynaklardan doğabilecek gecikmelerden, hatalardan, yanlışlardan ve eksiklerden ya da bu malzemelerin hepsinin ya da bir kısmının iletiminde ya da tesliminde doğabilecek benzeri sorunlardan ve tüm bunlardan kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Şifreli bilgilere ulaşılması

Web sitemizde şifre ile girilebilen bölümlere ancak şirketimizin şifre verdiği kişi ve kurumlar girebilir. Bu bölümlere başka yollardan girmek, buradaki bilgileri kişisel ve ticari amaçlar için kullanmak ve yaymak hukuki sorumluluk doğurur.